PHILIPS HUE. Vaše inteligentné osvetlenie.

Ahojte, 
chcela by som Vám predstaviť novú vychtávku od Philips. Keď som prvý krát počula o Philips HUE  nechápala som na čo by mi to bolo. No stačilo mi pár minút na stiahnutie applikácie, výmenu sieťových žiaroviek a zapojenie bezdrôtového "mostu". Okrem žiaroviek existuje aj náladová lampa, ktorá je veľmi štýlovým doplnkom do interiéru. 
Ovládanie je veľmi jednoduché a zvládnu to bez problémov aj staršie ročníky aj deti. 
Doležitá súčasť ovládania HUE žiaroviek je smart phone - ale to už je v dnešnej dobe myslím samozrejmosť. Náladová lampa sa dá ovládať aj bez smart phonu, zo spodnej strany je tlačidlo s ktorým sa lampa zapína/vypína.Náladová lampa je šikovné malé zariadenie ktoré si môžete so sebou brať i na cesty.


Sieťové žiarovky si môžete nastaviť spoločne alebo individuálne do rôznych odtieňov. Okrem aplikácie "hue" som si stiahla aj "Hue Party for Philips Hue". Aplikácia ktorá zaručene premení každý izbu/byt/dom na "party place".


ak sa chcete dozvedieť viac klidnite sem
FB fanpage: PhilipsHue
cena: Philips Hue starter kit je 199 eur 
(obsahuje 3 sieťové žiarovky, 1x bezdrôtový most)
cena: Philips Hue Go je 99.99 eur


p.s.: výborná funkcia v aplikácii Hue je "Geofencing" v ktorej si môžete nastaviť aby sa Vám svetlá rozsvietili keď prichádzate domov, alebo automaticky všetky vypli keď odchádzate :-)


Najčítanejší blog